خانه » طراحی و سفارش پاورپوینت و اسلایدشو

طراحی و سفارش پاورپوینت و اسلایدشو

Loading...

Average: 4.92 Count: 13

سفارش پاورپوینت

سفارش پاورپوینت (سفارش Powerpoint) و اسلایدشو در تیک بین…کاربر گرامی،لطفا برای آشنایی با روند ثبت سفارش پاورپوینت ارسال اطلاعات، واریز هزینه ی سفارش پاورپوینت و بطورکل، روند انجام کار، در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید. در غیر این صورت ،از قسمت دانلود تم آماده اقدام به دانلود قالب و تم مورد نیاز خود کنید.

سفارش پاورپوینت - سفارش powerpoint

مراحل ثبت انجام پاورپوینت در تیک بین چگونه است؟

برای سفارش Powerpoint ابتدا به صفحه ی “سفارشات” سایت مراجعه کرده و مراحل زیر را دنبال کنید:

ورود به صفحه ی سفارش پاورپوینت و تیزر - ساخت پاورپوینت و تیزر

1- در ابتدا ،فیلدهای نام،نام خانوادگی،ایمیل،شماره تماس،آدرس وب سایت(در صورت وجود) را پر کرده و پس از آن پروژه ی مورد نظر خود را انتخاب کنید.اگر تیک گزینه ی “اسلایدشو (Powerpoint)” را بزنید ،بخش دیگری تحت عنوان “پکیج اسلایدشو (پاورپوینت)” برای شما به نمایش درخواهد آمد.اما کدام بسته برای شما مناسب خواهد بود؟پکیج ساده ،مناسب مشتریانی است که سفارش نسبتا ساده تری دارند و گزینه های فرعی پروژه ی آنها کمتر است و به همین منظور قدرت انتخاب بیشتری در اختیار آنها قرار می گیرد تا گزینه های موردعلاقه ی خود را به صورت جداگانه انتخاب کنند.اما در مقابل آن ،پکیج پیشرفته قرار دارد.این بسته ،مناسب سفارش دهندگانی است که پاورپوینت آنها شامل صفحات و بخش های متنوع است(من جمله:صدا گذاری ،انیمیشن ،تصاویر ،فیلم ها ،نمودارها ،جداول و…)به همین دلیل در صورت انتخاب گزینه ی دوم،تخفیف ویژه ای به مشتریان ،تعلق خواهد گرفت.

پکیج ساده ی سفارش پاورپوینت

2-الف)این گزینه مخصوص افرادی است که پکیج ساده ی سفارش پاورپوینت را انتخاب کرده اند.در این صفحه 6 فیلد مخصوص سفارش پاورپوینت مشاهده می شود که در صورت نیاز باید به صورت جداگانه پر شوند. در قسمت اول ،صفحات ساده قابل مشاهده هستند. قیمت هراسلاید با مشخصه ی ذکر شده، 500 تومان است(مثلا اگر 10 صفحه ی ساده سفارش دهید ،هزینه ی کل ،5000 تومان محاسبه می شود).اما منظور از صفحه ی ساده چیست؟ما در تیک بین به صفحه ای ساده می گوییم ،که فقط شامل تیتر، محتوا و قالب های داخلی نرمفزار پاورپوینت می باشد،اما توصیه ی ما به شما عزیزان ،پرهیز از انتخاب این گزینه است.چراکه محصول نهایی به شدت مورد پسند نبوده و افراد زیادی پروژه های خود را به این صورت ارائه می دهند.در مرحله ی نمایش نیز ،این کار باعث ایجاد مشکلات زیادی می شود.مثلا صفحات ساده ،بار علمی پژوهش را به خوبی نشان نمی دهند.در قسمت دوم ،صفحات دارای انیمیشن دیده می شود.شما حداکثر ،مجاز به استفاده از پنج Animation ،در یک صفحه هستید و در صورت گذر از این بازه در هنگام سفارش پاورپوینت ،تعرفه ها متفاوت خواهند بود.(گفتن این نکته نیز ضروری است ،که حتی اعمال تحرکات مختلف بر روی یک شی واحد نیز ،در شماره گیری ملاحظه می شود)در فیلد میانی و یا همان سوم،به صداگذاری می رسیم.همانند انیمیشن ،شما حداکثر مجاز به استفاده از پنج فایل صوتی در یک اسلاید هستید.توجه کنید که این صداگذاری به صورت ساده انجام می پذیرد ،و در صورت درخواست اعمال زمان بندی بر روی فایل های صوتی ارسال شده،تعرفه های انیمیشن نیز ،به صفحه های هدف اعمال می شود.بخش میانی بعدی ،اعمال تصاویر و یا فیلم بر روی صفحه می باشد.(شما با تعرفه ی فعلی حداکثر می توانید ،از شش تصویر و یا یک فیلم در صفحه استفاده کنید.)فیلد بعدی ،تعداد جداول و نمودارهاست که مورد توجه قرار می گیرد.(در صورت بزرگ بودن داده های اطلاعاتی ،تعرفه های جدیدی تعریف خواهند شد.)آخرین و مورد توجه ترین بخش ،قالب گرافیکی است که به صورت ویژه ای برای شما عزیزان آماده خواهد شد و در این راه از آیکون ها ،تصاویر ،باکس ها و ابزراهای خاصی برای زیباسازی اسلاید شما استفاده می شود.توجه کنید که در صورت انتخاب این گزینه برای صفحه ی خاصی ،تیک بین تصاویر مناسبی برای شما انتخاب خواهد کرد و نیازی به پر کردن “فیلد تصاویر” برای این بخش نیست.در انتها بر روی گزینه ی “بعدی” کلیک کنید.

پکیج پیشرفته ی سفارش پاورپوینت

2-ب)این گزینه مخصوص افرادی است که پکیج پیشرفته ی سفارش پاورپوینت را انتخاب کرده اند.در صورتی که تمامی صفحات سفارش پاورپوینت شما ،نیاز به طرح و قالب گرافیکی دارد،این گزینه را انتخاب کنید.در صورت انتخاب این مورد تمامی موارد فرعی به صورت رایگان برای شما انجام می گیرد.(در حالت های خاص ،تعرفه ها متفاوت خواهند بود.)

پروژه ی تیزر

2-ج)این گزینه مخصوص افرادی است که تیک “تیزر” را زده اند.برای ساخت این تیزرها (Teaser) معمولا از قالب های پیشفرض استفاده می شود ،به همین منظور برای حالت های خاص ،توضیحات خود را در بخش مربوطه درج کنید یا برای اطلاعات بیشتر به صفحه ی مخصوص تیزر مراجعه فرمایید.

صفحه ی پیش فاکتور

3- در صورت تایید گزینه های به نمایش درآمده ،بر روی “بعدی” کلیک کنید تا به صفحه ی نهایی هدایت شوید.در غیر این صورت،می توانید “قبلی” را انتخاب کرده تا به صفحات قیلی بازگشته و انتخاب های خود را ویرایش کنید.

صفحه ی نهایی سفارش powerpoint

4- آخرین صفحه ی موجود و فیلد “آپلود فایل پروژه” در سفارش پاورپوینت و تیزر…فایل های مورد نظر خود را در این قسمت می توانید آپلود کنید. دقت کنید تنها فایل هایی با فرمت docx, doc, jpg, gif, png و pdf مجاز به بارگذاری می باشند.پرونده های ارسالی نیز باید شامل مطالب مورد نظر ،جهت استفاده در پاورپوینت باشند.یکی از مهمترین قسمت ها ،بخش توضیحات است.شما باید این نکته را در ذهن داشته باشید که تیک بین ،طبق دستورالعمل نوشته شده ی شما در توضیحات ،عمل خواهد کرد ،لذا در تکمیل این قسمت ،اقدام فرمایید.در نهایت پس از مطالعه ی دقیق قوانین و مقررات ،بر روی دکمه ی ارسال کلیک کنید تا به قسمت واریز وجه منتقل شوید.در صورتی که عملیات به درستی انجام پذیرد با پیام “سفارش شما ثبت شد! به زودی با شما تماس می گیریم”مواجه خواهید شد.

5- در بازه ی 24 ساعت بعد از ثبت سفارش ،کار و پروژه ی شما بررسی خواهد شد.در صورت تایید ،برای طی مراحل بعدی با شما تماس می گیریم.اما در صورتی که سفارش شما مورد تایید واقع نشود ،پس از تماس ،تمامی مبلغ به شما بازگردانده می شود.

6- در صورتی که پروژه ی شما شامل موارد خاصی باشد ،در طول روند ساخت با شما در تماس خواهیم بود.پس از اتمام کار نیز فایل نهایی با فرمت ppt به ایمیل شما ارسال می شود.دقت کنید که فقط تا 48 ساعت پس از تحویل پروژه ی سفارش پاورپوینت ،پشتیبانی صورت می گیرد و در این مدت تیک بین ،می تواند تغییرات جزئی در محتوای فایل پروژه ایجاد کند.اما پس از اتمام موعد مقرر در سفارش پاورپوینت تیک بین به هیچ وجه پاسخ گو نخواهد بود.

تعرفه و هزینه های مربوط به ساخت پاورپوینت

تمامی تعرفه های زیر فقط شامل حالتی می باشد ،که مطالب به وسیله ی شما آماده و ارسال شده است.در صورتی که می خواهید مطالب نیز توسط تیک بین جمع آوری و آماده شود ،با ما تماس بگیرید.

  • قیمت پایه : 500 تومان به ازای هر صفحه ی ساده که درصورت انتخاب موارد زیر ،مبلغی به جمع کل اضافه خواهد شد.
  • 250 تومان به ازای افزودن انیمیشن به نوشته ها ، آیکون ها ویا موارد مشابه برای یک صفحه
  • 250 تومان به ازای صداگذاری (با استفاده از افکت و یا فایل های صوتی ارسالی شما) برای یک صفحه
  • 250 تومان به ازای افزودن فایل های تصویری(شامل تصاویر،کلیپ و فیلم) ارسالی شما برای یک صفحه
  • 250 تومان به ازای افزودن جدول و نمودارهای مختلف توسط اطلاعات ارسالی شما برای یک صفحه
  • 1000 تومان به ازای قالب گرافیکی + افزودن فایل های تصویری برای یک صفحه

در صورت انتخاب تمامی موارد بالا(به جز موارد 2 و 4) قیمت کل به ازای هرصفحه(اسلاید) 1500 تومان محاسبه می گردد.

در صورتیکه سفارش پاورپوینت شما دارای شرایط ویژه ای است، لطفا از بخش «ارتباط با ما» در تماس باشید.

شفاف سازی قوانین ثبت سفارش پاورپوینت در تیک بین

1- سایت تیک بین هیچ مسئولیتی درقبال محصول نهایی سفارش پاورپوینت که پس از تحویل تغییر داده شده،ندارد و کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن صرفاً متوجه مشتری می باشد.

2- از قبول سفارشاتی که شامل مطالب سیاسی ،غیراخلاقی و مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد،معذوریم.

3- محتوای پروژه به هیچ وجه نباید شامل مطالب توهین آمیز ،که مرتبط با اشخاص حقیقی و حقوقی، وزارتخانه ها ، سازمان ها، شرکت ها و مراکز دولتی است، باشد.

4- انجام پروژه براساس درخواست کتبی مشتری،مندرج در بخش توضیحات سفارش صورت می گیرد.

5- پشتیبانی از محصولات در چهارچوب مقررات ،فقط تا 48 ساعت پس از تحویل انجام می گیرد و پس از این بازه،به هیچ وجه سایت تیک بین پاسخ گو نخواهد بود.

6- هرگونه تغییر در محتوای سفارش پاورپوینت 24 ساعت بعد از تایید، مستلزم پرداخت هزینه ی اضافی خواهدبود.

سایر خدمات ارائه شده در تیک بین

در تیک بین علاوه بر طراحی ,ساخت ,انجام و سفارش پاورپوینت و اسلایدشو ،خدمات دیگری نیز ارائه می شود. ازجمله ساخت و سفارش تیزر (Teaser) برای مناسبت های مختلف ،طراحی پوستر و بنرهای تبلیغاتی ،طراحی لوگو و نمادهای شرکتی ،آموزش های تصویری برای نرمفزارهای پرکاربرد (=همانند محصولات شرکت مایکروسافت ،ادوبی و شرکت های فعال در حوزه ی کسب و کار) و سایرخدماتی که مناسب دانش آموزان و دانشجویان رشته های مختلف است.

دیدگاهتان را بنویسید