خانه » آموزش » محاسبه ی فاصله ی تیکاف هواپیما ایرباس ای 380

محاسبه ی فاصله ی تیکاف هواپیما ایرباس ای 380

Loading...

Average: 5 Count: 2

تیکاف چیست؟

بهترین سوال در قدم اول این است،که بپرسیم اصلا تیکاف چیست؟خوب برای جواب دادن بهتر است بگوییم در زبان انگلیسی یا فارسی؟

Take Off در زبان انگلیسی به لحظه ی پرواز هواپیما گفته می شود اما در فارسی احتمالا با معناهای دیگر نیز شناخته شده باشد.تیکاف در ماشین ها برای جلب توجه ، ایجاد هیجان ، تولید دود ، تولید صدا و در مجموع برای نمایش اتومبیل مربوطه انجام می شود. یک تیکاف طولانی نشان دهنده ی مهارت راننده و قدرت بالای اتومبیل است.

تیکاف | محاسبه ی فاصله ی تیکاف هواپیما ایرباس ای 380

چگونه می توان تیک اف ایجاد کرد؟

با توجه به مشخصات ماشین،سطح و مهارت راننده،هر ماشینی می تواند مقدار خاصی نیرو و قدرت را را در لحظه آغاز به حرکت تحمل کند. در صورتی که قدرت موتور به صورت آنی به چرخ منتقل شود برای چند لحظه شاهد تیکاف خواهیم بود که دلیل آن بیشتر بودن گشتاور چرخ از مقدار نیروی قابل انتقال به سطح است. با نزدیک شدن سرعت حرکت به سرعت چرخ ، چسبندگی افزایش یافته و تیک آف تبدیل به حرکت می شود.

آنلاین ببینید

اما بحث اصلی ما…!فیلم آموزشی محاسبه ی فاصله ی تیکاف هواپیما ایرباس ای 380 که توسط آکادمی خان تهیه شده و در ادامه ی مباحث قبلی در سایت قرار گرفته…در زیر می توانید این فیلم آموزشی را مشاهده کنید که در چند کیفیت مختلف قابل دسترس می باشد.

توضیحات فنی پیرامون فیلم آموزشی از آکادمی خان

ویدیوی آموزشی محاسبه ی فاصله ی تیکاف هواپیما ایرباس ای 380 در فایلی با فرمت RAR دخیره شده که پسورد آن را در زیر می توانید مشاهده کنید.فرمت خود ویدیو MP4 می باشد که برای مشاهده ی آن می توانید از نرمفزاری همچون KMPlayer استفاده کنید.برای خروج فایل حالت “رار” نیز می توانید از نرمفزار winRAR استفاده کنید.مدت زمان این آموزش 5:28 (پنج دقیقه و بیست و هشت ثانیه) می باشد.دقت کنید که زبان فیلم آموزشی محاسبه ی فاصله ی تیکاف هواپیما ایرباس ای 380 ،انگلیسی می باشد و زیرنویس اختصاصی آن به زودی آماده خواهد شد.

درباره‌ی TikBin

همچنین ببینید

معیارهای انتخاب موضوع و تعیین عنوان تحقیق

معیارهای انتخاب موضوع و تعیین عنوان تحقیق

پژوهشگری که می خواهد تحقیقی را شروع کند لازم است نخست به انتخاب موضوع بپردازد. …

دیدگاهتان را بنویسید