خانه » فیش حقوقی فرهنگیان – fish.medu.ir

فیش حقوقی فرهنگیان – fish.medu.ir

Loading...

Average: 3.84 Count: 31

معرفی سایت : فیش حقوقی فرهنگیان 

سایت فیش حقوقی فرهنگیان

در ادامه ی معرفی سایت ها،به یکی دیگر از سامانه های آموزش و پرورش، یعنی fish.medu.ir می رسیم. شما کاربران عزیز می توانید با کلیک بر روی تصویر زیر به پورتال موردنظر خود دسترسی یابید. علاوه بر آن جهت مشاهده ی سایت فیش حقوقی فرهنگیان از آدرس روبه رو کمک گیرید تا به سایت فیش حقوقی وارد شوید: http://fish.medu.ir

برای ورود کلیک کنید.

توجه:در بازه های زمانی خاص ممکن است ترافیک این سایت بالا باشد،به همین دلیل ممکن است در باز کردن این صفحه، با مشکل مواجه شوید.

توجه : پس از ورود به سامانه (از طریق لینک بالا یا آدرس fish.medu.ir )مراحل زیر را در صورت نیاز دنبال کنید.

راﻫﻨﻤﺎي ﺗﻨﻈﯿﻤﺎت فیش حقوقی فرهنگیان در سایت fish.medu.ir

براي نمایش فیش حقوقی فرهنگیان و تنظیم کاربران مورد نیاز در این سامانه همگام 4 مرحله ذیل پیش بینی و آماده سازي شده است.

1- ساخت کاربر جدید کارشناس دریافت و پرداخت استان یا منطقه
کارشناس دریافت و پرداخت شخصی است،که اطلاعات فیش حقوقی افراد را در قالب فایل هاي از پیش تهیه شده در پورتال بارگذاري می کند. به دلیل شباهت،در فرآیند ساخت،کارشناس دریافت و پرداخت در سطح استان یا منطقه، در این راهنما از طریق کاربري کارشناس فناوري منطقه براي ساخت کاربر کارشناس دریافت و پرداخت منطقه اقدام می کنیم و در نتیجه براي ساخت کاربر سطح استانی همین مراحل دنبال خواهند شد.

بعد ورود به پنل سامانه همگام،داشبورد مدیریت کاربران را انتخاب می کنیم. با انتخاب ماژول کاربر جدید وارد منو مرتبط با ساخت کاربر (یوزر) می شویم.

ساخت کاربر جدید - فیش حقوقی فرهنگیان

سپس با وارد کردن کد ملی موردنظر،نام و نام خانوادگی نمایان می شود.

نام و نام خانواد گی - فیش حقوقی فرهنگیان

درصورتیکه با ورود کد ملی نام فرد مورد نظر نمایش داده نشد،باید نام و نام خانوادگی معتبر را وارد کنید.

مشخصات معتبر - فیش حقوقی فرهنگیان

اکنون براي انتخاب نقش کاربر جدید از طریق منو نقش، عنوان کارشناس دریافت و پرداخت منطقه را انتخاب می کنیم. دقت داشته باشید می توانید در محل منو باز شده با ورود حروف ” دریافت و پرداخت ” اقدام به جست وجو در لیست نقش ها کنید.

نقش - فیش حقوقی فرهنگیان

سپس سازمان مورد نظر را از منو سازمان مشخص کرده و در نهایت تاریخ صدور و پایان حکم را از طریق تقویم نمایش داده شده انتخاب می کنیم و بر روی ارسال کلیک می کنیم.

ارسال - فیش حقوقی فرهنگیان

در این لحظه در صورتیکه نام و نام خانوادگی کاربر مورد نظر را شخصا وارد کردید، به همراه پیغام “ثبت با موفقیت انجام شد” رمز عبور کاربر جدید به شما نمایش داده خواهد شد.در صورتیکه نام و نام خانوادگی کاربر مورد نظر از طریق سامانه نمایش داده شده بود (قبلا این کاربر در سامانه همگام نام کاربري و رمز عبور داشته است) تنها پیغام ذیل را مشاهده خواهید کرد و کافی است به کاربر مورد نظر اعلام کنید تا با نام کاربري و رمز قبلی خود جهت ورود به سامانه و انتخاب نقش کارشناس دریافت و پرداخت منطقه یا استان اقدام نماید.

کاربر ایجاد شد - فیش حقوقی فرهنگیان


2- برقراري ارتباط کاربر با شهر محل فعالیت در سایت فیش

در این مرحله می بایست ارتباط کاربر ایجاد شده با استان یا منطقه محل فعالیت را برقرار کنید. براي اینکار وارد ماژول “مدیریت شهر – کاربر فیش حقوقی” شده و کلید جدید را انتخاب کنید.

مدیریت شهر - فیش حقوقی فرهنگیان

سامانه فیش حقوقی فرهنگیان به گونه ای طراحی شده تا نمایش لیست کاربر و شهر مورد انتخاب شما بر اساس جایگاه و نقش شما در محدوده مجاز قرار گیرد. در نتیجه از نمایش انبوهی از کاربران و شهرها غیر مفید جلوگیري می شود. براي انتخاب کاربر کافی است از منو کاربر شخص مورد نظر را انتخاب کرده و  شهر مورد نظر را از منو مرتبط مشخص کنید و بر روی گزینه ی ذخیره کلیک کنید.

ثبت - فیش حقوقی فرهنگیان


3- بارگذاري فایل هاي فیش حقوقی فرهنگیان

در این مرحله کارشناس دریافت و پرداخت از طریق ماژول فیش حقوقی به درج اطلاعات در سامانه اقدام می کند. بعد از ورود به داشبورد فیش حقوقی و انتخاب ماژول “ثبت”،مرحله به مرحله اطلاعات سال و ماه مورد نظر را وارد کرده و از طریق منو فایل مشخص کنید،این فایل متعلق به کدامیک از موارد فیش،کسورات یا پرداختی ها می باشد.در نهایت پس از انتخاب سازمان مورد نظر و معرفی فایل به سامانه fish.medu.ir کلید ذخیره را انتخاب کنید. در این لحظه فایل مربوط به یکی از موارد فیش، کسورات و یا پرداختی ها در سامانه بارگذاري شده و کاربر می بایست دو فایل دیگر را به همین روش بارگذاري نماید. توجه داشته باشید درصورتیکه هر سه فایل به درستی بارگذاري شوند امکان نمایش درست فیش حقوقی وجود خواهد داشت.

بارگذاری - فیش حقوقی فرهنگیان

درصورتیکه نیاز به انتشار پیامی در زمان نمایش فیش حقوقی فرهنگیان را دارید،می توانید از طریق ماژول پیام فیش واقع در داشبورد،فیش حقوقی متن مورد نظر خود را براي ماه و سال مورد نظر وارد کنید.

پیام - فیش حقوقی فرهنگیان fish.medu.ir


4- نمایش فیش حقوقی فرهنگیان در سایت  fish.medu.ir

اکنون تمامی کارکنان محترم وزارت آموزش و پرورش می توانند،از طریق سامانه فیش حقوقی به آدرس Fish.medu.ir مراجعه کرده و بعد از انتخاب استان و منطقه خود به وسیله ي کد ملی و کدپرسنلی،فیش حقوقی خود را مشاهده کنند.

مشاهده - فیش حقوقی فرهنگیان - سایت فیش

بعد از ورود کد ملی و کد پرسنلی در سایت فیش حقوقی فرهنگیان ،در صورتیکه قبلا در سامانه همگام نام کاربري و رمز عبور دریافت کرده اید،کافی است تا رمز عبور خود را وارد کرده و اطلاعات فیش خود را مشاهده کنید. درصورتیکه تاکنون در پورتال همگام رمزي دریافت نکرده اید می توانید رمز عبور جدید خود را وارد کنید و در کادر تایید گذرواژه جهت تایید و جلوگیري از بروز خطا دوباره رمز خود را وارد کنید تا این گذرواژه به عنوان رمز شما در سیستم سایت فیش حقوقی فرهنگیان ثبت شود.

گذرواژه - فیش حقوقی فرهنگیان


توضیحات فنی

جهت مشاهده ی تمامی تصاویر بالا در اندازه ی بزرگتر،بر روی آنها کلیک کنید.

برای دانلود توضیحات بالا (توضیحات راهنمای تنظیمات فیش حقوقی فرهنگیان) در قالب فایل PDF،می توانید از لینک زیر استفاده نمایید(که می توانید این فایل را از سایت فیش حقوقی فرهنگیان نیز دریافت کنید).توجه کنید که فایل ها با فرمت RAR فشرده سازی شده اند.پس برای خروج مستندات از حالت فشرده،می توانید از نرمفزار WinRAR بهره ببرید.

حجم فایل : 265 KB

فرمت فایل : RAR

دانلود با لینک مستقیم (سرور سایت)

رمز فایل فشرده : tikbin.com

منبع : تیک بین | آموزش , سفارش, دانلود, تیزر, پاورپوینت

دیدگاهتان را بنویسید