خانه » سایت صندوق ذخیره فرهنگیان – www.tifco.co

سایت صندوق ذخیره فرهنگیان – www.tifco.co

Loading...

Average: 5 Count: 3

معرفی سایت صندوق ذخیره فرهنگیان

سایت صندوق ذخیره فرهنگیان | tifco | صندوق فرهنگیان

سایت صندوق ذخیره فرهنگیان که آدرس دقیق آن http://www.tifco.co می باشد، یکی از زیر مجموعه های آموزش و پرورش کشور می باشد که با کلیک بر روی تصویر زیر می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

برای ورود کلیک کنید.

توجه: در بازه های زمانی خاص ممکن است ترافیک سایت صندوق ذخیره فرهنگیان ( tifco ) بالا باشد، به همین دلیل ممکن است در باز کردن این صفحه، با مشکل مواجه شوید. بنابراین با مراجعه در ساعات خلوت و کم مصرف اینترنت، به راحتی می توانید به سایت صندوق فرهنگیان دسترسی یابید.

سایت صندوق ذخیره فرهنگیان – tifco

معلمان عمر گرانبهاي خويش را صرف تعليم و تربيت فرزندان اين مرز و بوم می کنند تا زمينه علم آموزي نسل آينده فراهم گردد، حال وظيفه ايجاد آسايش و رفاه اين گوهران گرانبها با كيست؟

تاریخچه صندوق ذخیره فرهنگیان

در اواخر سال ١٣٧٣ انديشه ارتقاء معيشتي و رفاه فرهنگيان به عنوان یک موضوع جدی و یکی از دغدغه های اصلی مسئولان فرهنگی کشور مطرح شد و مسئولان وقت وزارت آموزش و پرورش را بر آن داشت تا با ارائه طرح افزايش قدرت مالي دوران بازنشستگي، در راستاي تحقق اين هدف مهم تلاش نمايند.
در نهايت طرح صندوق ذخیره فرهنگیان در وزارت آموزش و پرورش كامل شد و با تصويب مجلس شوراي اسلامي، مؤسسه صندوق ذخيره فرهنگيان در تاريخ ١٣٧٤/٣/٧ در اجراي تبصره ٦٣ قانون برنامه دوم توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي جمهوري اسلامي ايران طی تصويب نامه شماره ١٣٥٩/ت١٤٩٥٦-هـ مورخ ١٣٧٤/٢/١١ هيات وزيران، تاسيس و در اداره ثبت شركت‌ها، ثبت گرديد و تا به امروز طي برنامه سوم توسعه، ماده ١٤٧ و ماده ٥٣ برنامه چهارم توسعه نيز استقرار يافته‌است.

اهداف و سیاست ها

مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به عنوان سازمانی اقتصادی با برخورداری از اعتماد روزافزون در میان قشر معلمان كشور و حمایت دولت می کوشد تا با فعالیت های اقتصادی نظیر اداره شركت ها، سرمایه گذاری در سهام شركت ها و صنایع بزرگ از جمله نفت، پتروشیمی و معادن و انجام امور خدماتی، منافع اقتصادی و سطح رفاه فرهنگیان عضو را بهبود بخشد.

صندوق ذخیره فرهنگیان برای دستیابی به حداکثر سود که فلسفه وجودی آن را تشکیل می دهد، تلاش می کند با بكارگیری دیدگاه های نوین اقتصادی در كلیه امور و رعایت اصل هسته كوچك و شبكه بزرگ، مناسب ترین خدمات و منافع اقتصادی را برای فرهنگیان تأمین کند.

آدرس تلگرام صندوق فرهنگیان

آدرس تلگرام صندوق فرهنگیان https://telegram.me/teachersinvestmentfund است که با کلیک بر روی لینک گفته شده می توانید از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید