خانه » سامانه ضمن خدمت فرهنگیان – ltms.medu.ir

سامانه ضمن خدمت فرهنگیان – ltms.medu.ir

Loading...

Average: 3.19 Count: 152

معرفی سایت : سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

سایت سامانه ضمن خدمت فرهنگیان که آدرس دقیق آن http://ltms.medu.ir می باشد،یکی از زیر مجموعه های آموزش و پرورش کشور می باشد که با کلیک بر روی تصویر زیر می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

برای ورود کلیک کنید.

توجه:در بازه های زمانی خاص ممکن است ترافیک سایت سامانه ضمن خدمت فرهنگیان بالا باشد،به همین دلیل ممکن است در باز کردن این صفحه، با مشکل مواجه شوید. بنابراین با مراجعه در ساعات خلوت و کم مصرف اینترنت، به راحتی می توانید به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان دسترسی یابید.

منظور از آموزش ضمن خدمت چیست؟

این آموزش که در زبان انگلیسی با عبارت (On-the-job training (OJT شناخته می شود،به آموزشی گفته می شود که پس از استخدام فرد و در طول دوره ی کاری او انجام میشود،و هدف از این کار،پرورش توانایی های وی،برای اجرای بهتر مسئولیت هایش می باشد.

تقسیم بندی

اگر بخواهیم بر اساس ویکی پدیا یک تقسیم بندی کلی از این موضوع داشته باشیم، می توانیم به سه دسته ی زیر اشاره کنیم:

 1. برپایه زمان: کوتاه‌مدت – بلندمدت – ترکیبی
 2. برپایه هدف: توجیهی – بازآموزی – جبرانی – دانش‌افزایی
 3. برپایه ماهیت: ویژه – تخصصی

سامانه ضمن خدمت فرهنگیان در ایران با آدرس  ltms.medu.ir

به طور معمول، سیستم سامانه ضمن خدمت فرهنگیان از زمان ایجاد نخستین مدرسه ها، بین شاگرد و استاد وجود داشته، اما باید گفت شکل امروزی سامانه ضمن خدمت فرهنگیان چه زمانی به این حالت شروع به فعالیت کرد؛ در سال 1314 در راه آهن ایران، مرکزی به نام هنرستان فنی راه آهن پدید آمد که هدف آن تعلیم به کارکنان این حوزه بود. پس بنابراین و با استناد به تعریف، می توانیم بگوییم که اولین سامانه ضمن خدمت فرهنگیان در همین محدوده تشکیل شده است.

دانشگاه فرهنگیان

این دانشگاه در سال 1390 با تجمع کلیه ی مراکز تربیت معلم سراسر ایران تاسیس و هدف آن تربیت و تامین نیروی انسانی لازم برای وزارت آموزش و پرورش کشور می باشد.هم اکنون این دانشگاه جز گسترده ترین مراکز آموزشی کشور می باشد. و به جرأت می توان گفت که وظیفه ی اصلی تربیت پسا-استخدام بر عهده ی این مرکز است.

توضیحات تکمیلی

در صورتی که گوشی یا تبلت شما دارای اپلیکیشنی می باشد که قادر به استفاده از کیو آر کد (QR Code) می باشید،می توانید به راحتی و بدون هیچ دردسری به این سایت (سایت سامانه ضمن خدمت فرهنگیان) دسترسی پیدا کنید ،که در واقع این کد شما را به آدرس ltms.medu.ir راهنمایی می کند.


ltms-medu-ir

7 نظر

 1. صدیق طاهرآبادی

  اگر آموزش و پرورش توان تامبن پهنای باند لازم برای جامعه میلیونی فرهنگیان ندارد و ثبت نام در دوره ها حق همگانیست؛ پس همان بهتر برای پیشگیری از صدمات روانی و دوری از استرس های تنش زا که درگاه سایت ضمن خدمت را مسدود نماید و به روش های سنتی اقدام کند!!؟؟

 2. کبری رحیمی

  درود
  بعداز اولین فعالسازی هرباربرای ورود مراجعه کردم پیغام نام کاربری یا رمزعبورشمااشتباه است را می نویسد و جایی هم برای رمزهای عبور فراموش شده نداردیا تغییر رمز ورود. در هرصورت اگرممکنه بفرمایید چگونه این مشکل را رفع کنم. سپاس.

 3. چرا اینجوری شد با این سایت مزخرف داشتیم امتحان میدادیم خودش برا خودش قطع کرد الان باید کجا رفت که دوباره ازمون بدیم این همه وقت گذاشتیم

 4. وحیدپور

  می تونید فایل جدید عترت قرآن ضمن خدمت رو قرار بدید؟
  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید