خانه » سامانه تک کارت فرهنگیان – profile.medu.ir

سامانه تک کارت فرهنگیان – profile.medu.ir

Loading...

Average: 3.21 Count: 24

معرفی سایت : سامانه تک کارت فرهنگیان

سامانه تک کارت فرهنگیان | profile.medu.ir

سایت سامانه تک کارت فرهنگیان که آدرس دقیق آن http://profile.medu.ir می باشد،یکی از زیر مجموعه های آموزش و پرورش کشور می باشد که با کلیک بر روی تصویر زیر می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

برای ورود کلیک کنید.

توجه: در بازه های زمانی خاص ممکن است ترافیک سایت سامانه تک کارت فرهنگیان بالا باشد، به همین دلیل ممکن است در باز کردن این صفحه، با مشکل مواجه شوید.

توضیحات موجود در سامانه تک کارت فرهنگیان

 1. کارت‌ چند منظوره

  با رشد و توسعه فناوری امکان ارائه خدمات بیشتر به همگان تسهیل شده و قدرت انتخاب و تصمیم را در کنار سرعت و دقت در امور زندگی افزایش داده است. یکی از این خدمات توسعه یافته، کارت‌ چند منظوره (تک کارت فرهنگیان) است ، این کارت‌ها مجموعه‌ای از مدل‌های مختلف کارت با کاربردهای متعدد است که در یک کارت عرضه می‌شود.

  این کارت (تک کارت فرهنگیان یا کارت‌ چند منظوره) به سازمان‌ها امکان می‌دهد تا انواع خدمات رفاهی  را تجمیع نمایند. همچنین به کارکنان این امتیاز را می‌دهد تا کارت‌های زیر گروه کارت اصلی خود برای کلیه اعضای خانواده‌شان دریافت کرده و الگوی مصرف شامل میزان مبلغ و محل هزینه آن را نیز تعیین و مدیریت کنند. این کارت (تک کارت فرهنگیان) درر برندهای تجاری با نام کارت باشگاه مشتریان، کارت هواداری و … مطرح گردیده و تلاش آن بر این است که امکان ارائهه خدمات بیشتر رفاهی را برای دارندگان آن به وجود آورد. ویژگی‌های این کارت را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  • به عنوان کارت شناسایی برای کارکنان
  • صدور کارت زیر مجموعه برای هر پرسنل( مانند خانواده و افراد تحت تکفل)
  • تعریف الگوهای متعدد برای تفکیک مبالغ کارت ( مانند کیف پول، وجوه هفتگی فرزندان و …)
  • تعریف انواع کارت در یک کارت( مانند کارت مترو، اتوبوس، خرید از مراکز خاص ، کارت بیمه و …)
  • سفارشی سازی طراحی بن کارت با آرم مخصوص سازمان
  • شارژ خودکار بر اساس لیست کارکنان( جهت اموری همچون پرداخت‌های رفاهی و …)
  • استفاده از گسترده‌ترین مراکز پذیرنده بن کارت در ایران
  • مسدود سازی کارت‌های مفقودی یا سرقت شده با امنیت تعریف شده
  • محاسبه و ارائه تخفیف آنی در مراکز و مکان هایی که مشخص می‌گردد.
  • ارائه خدمات سازمانی همچون بیمه تکمیلی و …

  تک کارت فرهنگیان در قالب کارت چند منظوره بر آن است تا ضمن تجمیع خدمات رفاهی متنوع ، با بهره‌گیری از قابلیت کارت‌های بانکی، نیاز همکاران محترم جهت استفاده از سرویس دستگاه‌های خودپرداز، پایانه‌های فروشگاهی، خدمات اینترنت بانک، تلفن بانک، موبایل بانک و پیامک و نهایتا افزایش رضایت بیشتر همکاران عزیز فرهنگی را در ارائه خدمات سازمانی و فراسازمانی به وجود آورد.

  تک کارت فرهنگیان در ابتدا چهار  خدمت کارت شناسایی، کارت بانکی، کارت بیمه تکمیلی و کیف پول الکترونیکی برای استفاده از اتوبوس و مترو را دارا خواهد بود و در آینده برای ورود و خروج، بهره‌مندی از خانه‌های معلم، سرویس خرید اقساطی و کارت خرید باتخفیف به مرور به خدمات فعلی اضافه می‌شود.

  با اجرای این طرح کلیه کارت‌های شناسایی قبلی همکاران فرهنگی ابطال و من بعد تک کارت فرهنگیان به عنوان کارت شناسایی رسمی کارکنان وزارت آموزش و پرورش شناخته می‌شود.

  لذا لازم است تا کلیه فرهنگیان عزیز ابتدا در سامانه تک کارت فرهنگیان اقدام به تکمیل اطلاعات خود نموده و تایید ثبت اطلاعات را دریافت نمایند تا امکان صدور تک کارت فرهنگیان برای ایشان میسر گردد.

  «معاونت توسعه مدیریت وپشتیبانی وزارت آموزش و پرورش»

 2. راهنمای تکمیل اطلاعات در سایت سامانه تک کارت فرهنگیان

  همکار محترم برای صدور تک کارت فرهنگیان لازم است تا اطلاعات خود را در سامانه تک کارت فرهنگیان تکمیل نموده و اطلاعات مورد نیاز را در آن ثبت نمایید. از آنجا که عدم ثبت به موقع یا عدم تکمیل کامل اطلاعات می‌تواند منجر به عدم صدور تک کارت فرهنگیان گردد، خواهشمند است با دقت کافی به این امر اقدام فرمایید. با توجه به آن که ممکن است در هنگام ثبت اطلاعات با مشکلاتی مواجه شوید خواهشمند است متن زیر را با دقت مطالعه فرمایید:

  1- در هنگام ورود به سیستم سامانه تک کارت فرهنگیان، رمز و اجازه ورود به آن از طریق پیام کوتاه و شماره موبایلی که توسط متقاضی اعلام میگردد ارسال می‌شود. چنانچه این شماره موبایل متعلق به متقاضی نباشد و از آن طریق امکان ورود به سایت میسر شود، در صورت شکایت فرد اصلی این موضوع در محاکم قضایی علیه شماره موبایلی که به صورت غیر مجاز دسترسی به سایت پیدا نموده قابل پیگیری خواهد بود. لذا حتما شماره موبایل خود را اعلام نمایید. ضمنا اطلاع رسانی‌های بعدی نیز که متعلق به فرد متقاضی است از همین طریق انجام می‌شود.

  2- ارسال پیام کوتاه در حال حاضر فقط برای اپراتور‌های همراه اول و ایرانسل امکان پذیر است . لذا از معرفی شماره‌های تالیا و رایتل خودداری فرمایید.

  3- چنانچه اطلاعات شما با اطلاعات مندرج در ثبت احوال یکسان بوده و مشکلی در سایر موارد وجود ندارد، سیستم به شما پیام ثبت موفقیت آمیز اطلاعات را داده و پس از بررسی‌های بعدی اقدام به صدور کارت برای شما انجام خواهد شد.

  4- چنانچه اطلاعات شما در سیستم انطباق نداشته باشد ( مانند مشخصات شناسنامه ، عکس و … ) ضمن تکمیل اطلاعات، لازم است تا به امور اداری اداره آموزش و پرورش محل خدمت خود مراجعه تا با ارائه اسناد و مدارک معتبر اصلاحات لازم در سیستم انجام پذیرد.

  5- ثبت اطلاعات افراد تحت تکفل اجباری بوده و عدم ثبت اطلاعات آنان موجب اشکال در بیمه تکمیلی این افراد خواهد شد.

  6- از آنجا که این اطلاعات منجر به صدور کارت شناسایی می‌گردد، لذا لازم است تا عکس موجود در سامانه جدید تک کارت فرهنگیان و فاقد مشکل باشد؛ بدیهی است در صورت عدم تطابق با وضعیت فعلی فرد، کارت شناسایی به فرد متقاضی تحویل نخواهد شد.

25 نظر

 1. سلام ؛هر کاری میکنم وارد سایت نمیشه و میگه که الان ارتباط با ثبت احوال ممکن نیست.من تک کارت رو ثبت نام کردم ولی کارت واسم فرستاده نشده .رمز رو هم دریافت کردم ولی الان هر کاری میکنم وارد سایت نمیشه .خواهش میکنم رسیدگی کنین .

 2. سلام ؛من ثبت نام رو انجام دادم و رمز رو هم گرفتم ولی تک کارت برای من صادر نشده.توی سایت هم میگه که ثبت نام انجام نشده ؛ولی من که رمز رو گرفتم !!!

 3. حاجی بی بی قاسمی

  سلام مهلت تک کارت تا آخراسقندبودولی قبل ازاسفندهرکاری کردیم نتوانستیم رمزرابگیریم مرحله اول راثبت میکردیم ولی رمزنمیامدچندین بارتکرارکردیم میگفت رمزرابشماره فرستادیم ولی نمیامدچکاربایدبکنیم

 4. سلام مشکل من در مرحله تکمیل اطلاعات همسر و فرزند که قسمت نام و خانوادگی و….. دارد امکان درج اطلاعات نیست یعنی به صورت مات می باشد

 5. سیده مریم حسینی

  سلام. 2سوال دارم
  1-می خوام از بیمه تکمیلی خارج شوم باید چکار کنم
  2-مشخصاتم را تکمیل کرده ام ولی پیام اومد که باتوجه به مغایرت های موجود بابه همراه داشتن مدارک به آموزش و پرورش محل خدمت مراجعه نمائید.

 6. طواق قلی

  سلام .آیا معلمان حق التدریس هم که کد پرسنلی دارند می توانند تک کارت بگیرند یا نه

 7. مجتبی نوری

  من ثبت نام کردم ولی کد رهگیری و یا هرچیزی که بشه پیگیرش باشم نیامد

  • داریوش امیدی

   سلام و خسته نباشید احتراما اینجانب نزدیک به چندین ماه است که ثبت نام نموده ام ولی کارت من به اموزش و پزرورش منطقه ارسال نشده چکار باید بکنم ممنون

 8. سلام منظور از شماره دفترچه بیمه چیه عددش چند رقمیه منظور شماره مسلسله؟

 9. مهری جمشیدیان

  سلام من یک نفر را از بیمه تکمیلی میخواهم حذف کنم ولی قبلا تایید نهایی کردم آیا امکان این را داره تصحیح کنم؟اگزایمیلی هست لطفا بنویسید

 10. سلام من رمز دریافت کرده ام ولی اطلاعات رو وارد می کنم هیچی نمیاره فقط تو صفحه می نویسه دانلود فایر فاکس

 11. لطفا در صورت هر گونه اشکال در اطلاعات یا عدم ورود به سامانه کارت هوشمند ، به آدرس زیر مراجعه نمایید:
  http://profile.medu.ir/page/1/contactus

 12. یعقوب زارعی

  ثبت نام تک کارت اینجانب امکان پذیر نمی باشد پیامک کد رمز برایم نمی اید وخطای ارسال پیامک می دهد

 13. سلام ثبت نام اینجانب انجام نمی شود .مشکل وقتی است که پیغام می دهد ارسال پیامک به شماره شما با مشکل مواجه شده است وکد رمز موقت نمی توانم بگیرم

 14. سلام. پس چرا رمز را دریافت نمی کنم؟

 15. امین پرچ

  با سلام
  سه بار رمز دریافت ولی نتونستم اطلاعات را تکمیل کنم ، رمز فراموش کردم خواستار رمز جدید هستم تشکر

  • عباس گنجی

   سلام من قبلا رمز را گرفتم ولی اطلاعاتم را کامل تکمیل نکردم حالا میخوام تکمیل کنم رمز خودم را فراموش کرده ام نمیتونم وارد بشم و رمز جدید هم بهم نمیده. لطفا راهنمایی کنید.

   • فریبا بامروت

    سلام من قبلا رمز را گرفتم ولی اطلاعاتم را کامل تکمیل نکردم حالا میخوام تکمیل کنم رمز خودم را فراموش کرده ام نمیتونم وارد بشم و رمز جدید هم بهم نمیده. لطفا راهنمایی کنید

 16. اگر در سامانه تک کارت ثبت نهایی را زده باشیم و باز نیاز به ویرایش اطلاعات باشد باید چه کنیم تا سایت برای ویرایش باز شود؟

  • پاسخ این سوال در سایت سامانه تک کارت فرهنگیان به صورت زیر ارائه شده است:
   “چنانچه موردی را فراموش کنیم و تایید نهایی را ثبت کنیم آیا امکان بازگشت به مرحله قبل و اصلاح اطلاعات وجود دارد؟
   جواب: بله. با ارسال شماره پرسنلی و شماره ملی خود به ایمیل معرفی شده در سایت، مدیران سیستم وضعیت شما را از تایید نهایی خارج ساخته و این امکان برای شما مهیا می‌شود تا اصلاح اطلاعات را انجام داده و دوباره تایید نهایی نمایید.”

 17. از هیچ طریقی و با تمامی مرورگر ها امتحان کردم ولی وارد سامانه نمی شود و خطای 504 می دهد.
  به گمانم سایت از طرف خود شما بسته است.
  لطفا پاسخ دهید

 18. ممنون…چرا به سایت تک کارت فرهنگیان نمیره؟

دیدگاهتان را بنویسید