خانه » آموزش » آموزش ایجاد صفحه جدید در پاورپوینت

آموزش ایجاد صفحه جدید در پاورپوینت

Loading...

Average: 4.8 Count: 5

آیا تا به حال از نرمفزار پاورپوینت استفاده نکرده اید؟ آیا می خواهید آموزش های پاورپوینت را به صورت اصولی دنبال کنید؟ با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید(بر اساس PowerPoint 2016).

آموزش ایجاد صفحه جدید در پاورپوینت - الگوهای آماده

آموزش 1 – ایجاد صفحه جدید در پاورپوینت

وقتی از ابتدا برنامه ی پاورپوینت را اجرا می کنید، با صفحه نمایش PowerPoint Start مواجه می شوید. از این طریق یا چنانچه پاورپوینت باز است از نمای Backstage، می توانید طوری انتخاب کنید تا یک نمایش خالی ایجاد شود. یا می توانید از یک تم یا الگوی نمایش به عنوان شالوده نمایش خود استفاده کنید.

الگوها حاوی تم هایی هستند که طرح اسلاید را تشکیل می دهند. تم ها، گروه هایی از رنگ ها، فونت ها و جلوه های هماهنگی نظیر سایه ها، انعکاس ها و درخشش ها هستند. الگو ها می توانند شامل چیزی بیش از تم ها باشند، مثلا می توانند حاوی اعلان هایی باشند که در تنظیم اسلایدها در نمایش مربوط یک موضوع خاص به شما کمک می کنند.

ایجاد یک صفحه جدید

برای ایجاد چنین صفحه ای می توان از Blank Presentation استفاده کرد. در این جا دو حالت پیش می آید: الف) ایجاد صفحه ی جدید پس از اجرای پاورپوینت. ب)ایجاد صفحه ی جدید در هنگام استفاده از پاورپوینت.

در حالت اول، پس از نمایش Backstage، می توانید بر روی Blank Presentation کلیک کنید تا صفحه ی جدید ایجاد شود. اما در حالت دوم برای نمایش آن، باید ابتدا بر روی برگه ی File _که معمولا در گوشه ی سمت چپ و بالا قرار گرفته است_ کلیک کنید. سپس با انتخاب زیر برگ New، این دستور نمایش داده می شود.

ایجاد صفحه با استفاده از الگوهای آماده

  1. برگه ی File را _که معمولا در گوشه ی سمت چپ و بالا قرار گرفته است_ باز کنید.
  2. زیر برگ New را انتخاب کنید.
  3. در اینجا الگوی های موجود ظاهر می شوند.
  4. بر روی یکی از الگوهای آماده کلیک کنید تا پیش نمایش آن، نشان داده شود.
  5. روی Create کلیک کنید.

منبع

لطفا نظرات خود را در مورد آموزش ایجاد صفحه جدید در پاورپوینت با ما در میان بگذارید.

درباره‌ی TikBin

همچنین ببینید

آموزش ساخت آلبوم عکس در پاورپوینت

آموزش ساخت آلبوم عکس در پاورپوینت

در این آموزش شما می آموزید که چگونه می توان آلبوم عکس های دیجیتالی خود را به صورت نمایش اسلاید PowerPoint در کامپیوتر اجرا کنید. به عنوان مثال، ممکن است عکس ها را از تعطیلات اخیر جمع آوری کرده باشید و بخواهید که آن را به صورت نمایش درآورید. از طرف دیگر، شاید عکس های دوستان مورد علاقه خود یا افرادی که دوستشان دارید را جمع آوری کرده و نمایش دهید. برای اینکه نمایش زنده به نظر رسد، می توانید عناوینی را برای عکس ها در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید